“Na jasełka zapraszamy, piękne scenki dziś zagramy!” – tymi słowami przedszkolaki rozpoczęły tegoroczny występ. Było pięknie i wzruszająco. Uczniowie wcielili się mistrzosko w swoje role. Dziękujemy wszystkim rodzicom i przyjaciołom szkoły za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia. Dziękujemy pani Ewie Załusińskiej z CPSD na obecność i ciepłe słowa.







