🌞🎉 Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z piknikiem w parku! 🌳🧺
To był piękny dzień pełen uśmiechów, wspólnej zabawy, rozmów i radości z nadchodzących wakacji. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za obecność i wspólnie spędzony czas. 💛
Dziękujemy za przybycie:
🌻Pani Prezes Dorocie Andrace
🌼Kabaretowi ERKA
🏵 Klubowi Motocyklowemu Husaria
Szczególne podziękowania kierujemy do pani Marleny oraz Rarytas Deli za przepyszne jedzenie i obsługę dzisiejszego wydarzenia. Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć. 🫶❤️
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji! ☀️🌸
Do zobaczenia we wrześniu! 📚✨





