Szanowni państwo

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę na Państwa ręce złożyć serdeczne podziękowania za pasję i  trud włożony w wychowanie i nauczanie młodych obywateli, kształtowanie postaw patriotycznych, społecznych oraz przekazywanie ponadczasowych wartości.

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Oświaty, to dzięki Wam szkoła uczy i wychowuje, jest miejscem, w którym młody człowiek wyrusza w podróż ku dojrzałości. W szkole uczy się poznawać świat i co najważniejsze budować więzi z rówieśnikami. Dziękuję Wam za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, z której będą korzystać kolejne pokolenia uczniów przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Dzięki Państwa zaangażowaniu będą mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy w dorosłym życiu.

W Dniu Edukacji Narodowej składam wszystkim wyrazy szacunku i wdzięczności. Życzę Państwu satysfakcji z pracy oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych.

Wojciech Bolko

Oraz
Zarząd Polish Supplementary School of Long Island.

14 Pazdziernik 2020