DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Szanowni państwo 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę na Państwa ręce złożyć serdeczne podziękowania za pasję i  trud włożony w wychowanie i nauczanie młodych obywateli, kształtowanie postaw patriotycznych, społecznych oraz przekazywanie ponadczasowych wartości.

          Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Oświaty, to dzięki Wam szkoła uczy i wychowuje, jest miejscem, w którym młody człowiek wyrusza w podróż ku dojrzałości. W szkole uczy się poznawać świat i co najważniejsze budować więzi z rówieśnikami. Dziękuję Wam za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, z której będą korzystać kolejne pokolenia uczniów przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Dzięki Państwa zaangażowaniu będą mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy w dorosłym życiu.

           W Dniu Edukacji Narodowej składam wszystkim wyrazy szacunku i wdzięczności. Życzę Państwu satysfakcji z pracy oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych. 

Z wyrazami szacunku

Wojciech Bolko
Dyrektor 

Oraz 
Zarząd Polish Supplementary School of Long Island.      

14 Pazdziernik 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *