• Zakończenie roku szkolnego 2023

5. Zakończenie roku szkolnego 2023
Zakonczenie-roku-2023

W ostatnią sobotę miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej polskiej szkole.
Z tej okazji pragniemy podziękować raz jeszcze za Państwa obecność w tym szczególnym dniu, za zaufanie do nas, za wspaniałą współpracę i pomoc w ostatnich miesiącach. Bez tak wielkiego zaangażowania i ogromnego poświęcenia rodziców, nauczycieli, a zwłaszcza naszych kochanych dzieciaków, którzy włożyli wiele serca i pracy, by przez prawie każdą sobotę być obecnym na zajęciach i czynnie brać udział w lekcjach – szkoła nie mogłaby istnieć i rozwijać się w takim stopniu, jak mogliśmy to zaobserwować na przestrzeni ostatnich dwóch semestrów spędzonym razem.
Życzymy Wam wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, wielu ciekawych podróży, jak najlepiej spędzonego czasu z rodzinami w Polsce i zwiedzania naszego pięknego kraju dla tych wszystkich, którzy w tym roku polecą do swoich najbliższych.