• Monika Lipinski

2. Nauczyciele
  3. Monika Lipinski

Jestem certyfikowanym nauczycielem w kierunku naucznia przedszkolnego oraz szkolnego w stanie NY. Moja kariera rozpoczela sie jako nauczyciel edukacji specjalnej, a nastepnie przedszkolnej oraz szkolnej w Departamencoe Edukacji w NY. Moim najwiekszym osiagnieciem dotychczas jest nauczanie oraz utworzenie pierwszego programu dwujezycznego w J. Polskim na Long Island w szkole publicznej. Uwielbiam swoja prace i wykonuje ja z ogromnym zaangazowaniem oraz pasja od 11 lat. Wierzę w to że każdy uczeń ma zdolności do tego aby przyswoić materiał przekazywany w szkole. Moja metoda nauczania należy do ścisłego przestrzegania schematu: “ja robię (nauczyciel) my robimy (cała klasa wspólnie), ty robisz (wykonanie samodzielne). Wierzę też we wspolprace pomiedzy szkola a rodzicem poniewaz to rodzic jest pierwszym nauczycielem dziecka!