• ROBIĄC ZAKUPY NA AMAZON, WSPIERAJ NASZĄ SZKOŁĘ.

  1. Home
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. ROBIĄC ZAKUPY NA AMAZON,...

Zrób zakupy na https://smile.amazon.com/ch/83-2947362, a AmazonSmile przekaże darowiznę na rzecz Polish Supplementary School of Long Island, bez żadnych dodatkowych kosztów dla ciebie.
Życzymy miłych zakupów w tym sezonie świątecznym.

 

JEST NAM MIŁO PAŃSTWA POWIADOMIĆ, ŻE POLISH SUPPLEMENTARY SCHOOL OF LONG ISLAND JAKO ORGANIZACJA NOT-FOR-PROFIT ZOSTAŁA PRZYJĘTA DO PROGRAMU AMAZONSMILE.

Co to jest AmazonSmile?
AmazonSmile to prosty i automatyczny sposób wspierania Twojej ulubionej organizacji charytatywnej za każdym razem, gdy robisz zakupy, bez żadnych kosztów. Kupując na stronie smile.amazon.com, znajdziesz dokładnie takie same niskie ceny, szeroki wybór i wygodne zakupy jak Amazon.com, z dodatkową premią, że Amazon przekaże część ceny zakupu na konto Polish Supplementary School of Long Island.

Jak robić zakupy w AmazonSmile?
Aby zrobić zakupy w AmazonSmile, przejdź do smile.amazon.com w przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Możesz także dodać zakładkę do smile.amazon.com, aby jeszcze łatwiej było wrócić i zacząć zakupy w AmazonSmile. Albo po prostu kliknij na baner obok.

Czy mogę korzystać z mojego istniejącego konta Amazon.com w AmazonSmile?
Tak, używasz tego samego konta na Amazon.com i AmazonSmile. Twój koszyk, lista życzeń, rejestr ślubu lub dziecka oraz inne ustawienia konta są również takie same.

Jaką część mojego zakupu przekazuje Amazon?
AmazonSmile Foundation przekaże 0,5% ceny zakupu z kwalifikujących się zakupów AmazonSmile. Cena zakupu to kwota zapłacona za przedmiot pomniejszona o rabaty, z wyłączeniem kosztów wysyłki i obsługi, opłat za pakowanie prezentów, podatków lub opłat za usługi.

Klasy