• Sponsorzy

3. Sponsorzy

Polish School of Long Island funkcję prężnego centrum kultury, edukacji i informacji, służy od 2 lat naszej lokalnej a za razem emigracyjnej społeczności.

Jako organizacja „non-profit”, by realizować coraz ambitniejsze zadania oraz cele, ubiega się każdego roku o pozyskanie dodatkowych środków finansowych na bieżącą działalność szkoły, powiększenie oferty edukacyjnej i kulturalnej.

Zwracamy się zatem do Państwa z serdeczną prośbą i zachęcamy do wsparcie naszych działań w roli Sponsorów Szkoły. Każda okazaną pomoc jest dla nas bardzo ważna i przyjmiemy ją z wielką radością!

Zaistnienie w gronie Sponsorów Szkoły poza prestiżem niesie za sobą również korzyści dla Państwa Firmy w postaci dotarcia z reklamą do szerokiego grona społeczności polonijnej na Long Island, NY.

W sprawie szczegółowych informacji dotyczących dostępnych Pakietów Sponsorskich oraz ich cen prosimy o kontakt z zarządem szkoły.

Nasi sponsorzy

Miss Beauty

@MissBeautyNailSpa * 836 Carman Ave, Westbury, New York 11590, (516) 743-9477
Mickey Mouse Pool House

Mickey Mouse Pool House in Orlando
Iavarone Bros

7929 Jericho Tpky, Woodbury*516-921-5400 Catering, Delivery and Carry Out
Lifetime

call Doug Newhook 516-513-6967
Red Lobster

1 Nevada Street, Hicksville, ask for Kevin Persaud , 516-822-8393
Katarzyna Misztal

917-780-5580 * Franklin Square, NY
ArFactum

Outback Steakhouse

612 Wellwood Ave, Lindenhurst, ask for Jose Albero Aguirre joseaguirre@outback.com
Sportime

Contact Michael Kossoff mkossoff@sportimeny.com
Starbucks Coffee Company

475 N. Broadway, Jericho *Tamara Poroszlay Tivadar*516-433-4611
Pike’s

Wine and Liquor delivered! * 516-352-8674
Iovea

Dystrybucja, logistyka i doradztwo marketingowe
Robbie Wagners Tournament Training Center

Stephen Alcala * 516-759-0505 * 60 Sea Cliff Avenue, Glen Cove, Ny 11542
Amazon

Wspieraj naszą szkołę robiąc zakupy przy użyciu AmazonSmile.
Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska” i Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Dziękujemy Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska” i Kancelaria Prezesa Rady Ministrów Informujemy, że nasza szkoła otrzymała dotację ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022. Nazwa zadania publicznego: „Wsparcie oświaty polonijnej w USA, Kanadzie, Australii”. Kwota dotacji w 2022: 7,100.00 PLN Całkowita wartość zadania publicznego: 443 488,97 PLN Zadanie publiczne „Wsparcie oświaty polonijnej w USA, Kanadzie, Australii” polega na wsparciu szkół polonijnych poprzez dofinansowanie kosztów wynajmu pomieszczeń, wynagrodzeń nauczycieli, ubezpieczenia i innych kosztów funkcjonowania. Dziękujemy!