• Father Son School Family Class  - andremsantana / Pixabay

Jak zapisać dziecko do szkoły

2. Dla rodziców
  3. Jak zapisać dziecko do...
Jak zapisać dziecko do szkoły

Aby zapisać dziecko lub rodzeństwo do naszej szkoły prosimy wypełnić wniosek Rejestracja ucznia.  To jest formularz elektroniczny łatwy do wypełnienia. W razie pytań odnośnie formularza prosimy dzwonić pod tel. (516) 405-0622. Uczniowie są zarejestrowani do końca września a opłata rejestracyjna powinna być uiszczona w ciągu 7 dni od rejestracji ucznia, ale nie później niż  do końca października. Opłaty można dokonać także elektronicznie przy życiu Venmo i PayPal (tu umieścimy hyperlink do tych serwisów), eventualnie czek lub Money Order wystawiony na:

Polsh Supplementary School of Long Island i wysłany na ares:

PO BOX 8054, Hicksville, NY  11801

Podręczniki można zakupić osobno, będą do odbioru u skarbnika szkoły, Marleny z Syosset.

Nowe dzieci w naszej szkole poddane są ewaluacji pod względem poziomu pisania, czytania i ogólnej komunikacji w języku polskim aby ocenić