• Jasełka 2021

5. Jasełka 2021

Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane są w polska tradycję oraz jak corocznie były wystawiane w naszej szkole. Tegoroczne jasełka w naszej szkole zostały przygotowane przez wszystkich uczniów naszj szkoły pod pod dyrekcją Pana Wojciecha Bolko i oprawą muzyczną Pana Maurycego Banaszka.

Przedstawienie jasełkowe miało wśród uczniów za zadanie przybliżenie okoliczności narodzin Pana Jezusa. Scenariusz jasełek zawierał najważniejsze wydarzenia towarzyszące narodzinom Jezusa. Rodzice i goście oglądający przedstawienie uważali że przedstawienie to wprowadziło ich w czas Bożego Narodzenia pełnego pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Przedstawienie jasełkowe było dla nas wszystkich lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji.

Uczniowie dołożyli wielu starań aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia oraz na długo zapisze się w pamięci uczniów. Za ogromny trud włożony w ich reżyserię i inscenizację składamy podziękowania uczniom, nauczycielom, rodzicom, przyjaciołom Specjalne podziękowania dla Father Shibby za zaufanie jakim obdarzył naszą szkołe.