• Jasełka 2022

  1. Home
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Jasełka 2022

Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane są w polska tradycję oraz jak corocznie były wystawiane w naszej szkole. Tegoroczne jasełka w naszej szkole zostały przygotowane przez wszystkich uczniów naszej szkoły.

Przedstawienie jasełkowe było dla nas wszystkich lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Uczniowie dołożyli wielu starań aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia oraz na długo zapisze się w pamięci uczniów, rodziców i gości. Za ogromny trud włożony w ich reżyserię i inscenizację składamy podziękowania uczniom oraz nauczycielom. Dziekujemy panu Maurycemu Banaszkowi za wspaniałą oprawę muzyczna. Dziękujemy rodzicom za współpracę i pomoc w przygotowaniu tego przedsięwzięcia! Dziekujemy sponsorom za wspaniałe prezenty i datki pieniężne.

Klasy