Zajączek Wielkanocny

Ostatnie zajęcia przed feriami świątecznymi były , bardzo pracowite. Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w warsztatach „arts and crafts”, podczas których dzięki zaangażowaniu wszystkich nauczycieli mieli okazje stworzyć wspaniałe projekty związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy.

Kartki świąteczne, wyklejanki , kolorowe pisanki, wycinanki a także gry i zabawy edukacyjne wypełniały czas w trakcie warsztatów .
Nasi wychowankowie mieli szanse aby poznać polską kulturę, tradycje i obyczaje wielkanocne.
Dodatkowa atrakcją była wizyta zajączka wielkanocnego, co sprawiło wielka radość zarówno młodszym , jak i starszym uczestnikom spotkania.

W imieniu Zarządu i Dyrekcji Polish Supplementary School of Long Island pragnę podziękować za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia ( grono pedagogiczne, rodzice i opiekunowie).

Życzymy wszystkim Wesołych Świat Wielkiej Nocy, smacznego jajka oraz mokrego Śmigusa Dyngusa .

🐣🐥🐰💦🇵🇱🇺🇸
Wojciech M. Bolko