• Zakończenie Roku Szkolnego 2020 – 2021

5. Zakończenie Roku Szkolnego 2020...

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021.
W minioną Sobotę (22 Maja), odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole, połączone z rozdaniem świadectw i nagród za osiągnięcia. Była to ceremonia radosna i zarazem „ łezka w oku się zakręciła”, gdyż musieliśmy się pożegnać z absolwentami 8 klasy kończącymi naukę w tym roku. Pomimo pandemii, kadra pedagogiczna dołożyła wszelkich starań aby przekazać wiedzę i edukacje na najwyższym poziomie naszym wychowankom. Oprócz wyróżnień dla wzorowych uczniów /uczennic, wręczyliśmy w tym roku 3 prestiżowe nagrody. Dyplom Pani Prezes Centrali Polskich Szkół Doksztalcajacych w Ameryce wraz z czekiem na $100 otrzymała uczennica i zarazem absolwentka 8 klasy Emily Tutka. Dyplomy Ambasadora RP otrzymali ex aequo: Uczennica klasy 6 Amelia Kopacz, Uczeń i absolwent 8 klasy Gabriel Kuras. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia we Wrześniu.